home-banner
КУПУЙ
будь-які товари в EVA
та EVA.UA на суму від 50 грн1
ЗБЕРИ
5 електронних наліпок на
своїй картці EVA "МОЗАЇКА"
ОТРИМАЙ
одну eлектронну наліпку
за кожні 50 грн1 у чеку
ПРИДБАЙ
1 з 5 м'яких іграшок
Океаняшки зі знижкою 50%2

Рибка-клоун Немо живе зі своїми братами у кораловому рифі. Усі родичі Немо мають різні кольори: блакитно-чорний, жовто-чорний, червоно-чорний тощо - усього 28 варіантів кольорів! Уявляєш, як їм весело? Немо може жити і в акваріумі, але тоді його вік скоротиться з десяти років лише до трьох!

Крокодил Кріс хоч і проводить більшість часу у воді, втім не вміє дихати під водою. На суші може бігати досить швидко, а плаває зі швидкістю аж до 40 км на годину. Коли Кріс виросте, то може бути завдовжки до 7 метрів та важити майже тонну. Живуть крокодили понад 100 років!

Морж Уоллі народився велетнем, як і всі новонароджені моржі: він важив майже 30 кг! Він дуже любить плавати та затримує дихання під водою аж на 20 хвилин! Коли Уоллі виросте, то буде важити майже 2 тонни, а його бивні сягатимуть метра. Хоч Уоллі і здається незграбою, він може задніми ластами почухати собі потилицю. А ти так можеш?

Черепашеня Каро, як і крокодил Кріс, вилупився з яйця. Хоч деякі родичі Каро сухопутні та не люблять воду, Каро любить плавати та вміє пірнати аж на кілометр під воду! Коли Каро виросте, то буде важити до тонни та може прожити до 100 років!
У разі небезпеки Каро вміє шипіти, як змія: а ти вмієш шипіти?

Пінгвіни - дуже особливі птахи! Піко - єдиний з птахів, що ходить вертикально як людина та може пити солону воду. А ще у пінгвінів яйця висиджує батько, а не мама. Саме батько навчив Піко полювати на рибу, пірнаючи на 150 м під воду! Піко незграбний лише на суші, а у воді він граційний та прудкий!

1 На кожні 50 грн у чеку з урахуванням всіх знижок та економій нараховується 1 (одна) електронна наліпка на спеціальний бонусний рахунок покупця. При накопиченні 5 (п’яти) електронних наліпок Покупець має можливість придбати 1 (одну) з 5 (п’яти) м’яких іграшок Океаняшки, які є в наявності в магазині, зі знижкою 50%. Електронні наліпки не мають матеріального відтворення у фізичному/матеріальному вигляді.
2 Знижка 50% надається від звичайної ціни реалізації м’якої іграшки Океаняшки за умови наявності необхідної кількості електронних наліпок.

3 Подробиці Акції дізнавайтесь з Офіційних правил та на сайті www.oceanbuddies.eva.ua , у магазинах EVA та за телефоном Гарячої лінії EVA 0 800 303 700 (дзвінки в межах України безкоштовні, графік роботи Гарячої лінії з 08:00 до 21:00).

Кількість акційного товару Океаняшки обмежено.